Міжнародне весілля байкерів!
Організовувалось весілля у Львові нареченого з Польщі – байкера та нареченої красуні українки з Києва.

 Відповідно треба було передбачити багатфо моментів. Перший з яких – це мова ведення. Отже, від мене, як ведучої, вимагалось володіння українською та польською мовами (так як більша половина гостей були поляки).

15-15

Друге з основних питань – це ж байкери! Це люди, які більшу половину свого життя проводять в дорозі. Їхня стихія – це дорога, відстань, вітер, нові горизонти… і т.д. Впродовж весілля я отримала лише підтвердження цього … Вони не можуть довше всидіти за столом як 15-20 хвилин. До того ж більша половина гостей – це поляки, а в них інший хід весілля (про це в іншій статті). http://beetles.in.ua/statti/item/29-ukrainsko-polske-vesilla 

Ну і третє з ключових моментів – це все ж таки гуляння, на якому присутній цілий клуб Harley Davidson.

4-4

Тому, не використати таку атрибутику було б просто не правильно.

Наречені підійшли досить відповідально до організації свого особливого дня. Вони виготовили просто величезний банер (із нареченою біля мотоцикла) і почепили над сценою, де стояли музиканти. (Заїхати в зал на байку нажаль не було можливості). Окрім цього дрібнички (брелоки до ключів, запальнички та ін.) були із символікою клубу Harley Davidson.

3-3
Також весілля було двоколірне біло-помаранчеве. І ця колористика гам була присутня повсюду (в букеті, в бутоньоєрках, в декорі залу, столів, бокалів молодят… і т.д.), що вдало гармоніювало із рижуватим кольором волосся нареченої.5-5
Варто також врахувати і такий момент, як музичний репертуар. Як відомо мабуть всім, що байкери, вже прибувши до місця призначення, полюбляють попити пива (особливо в спеку), віскі і добряче пошуміти під гучну рокерську музику. (Пиво, доречі, було вдалим доповненням цього свята). А якщо серед запрошених є людина яка володіє музичним інструментом, то передбачити комбік і гітару потрібно заздалегіть. Окрім того музикантам варто врахувати те, щ в Польщі прийнято танцювати парами (такого поняття як колами чи групками людей нема). І до того ж варто музичний супровід наповнити іноземними піснями. Краще, коли б це були +польські, але буде непогано й доповнити англомовними хітами. Тоді танцюватимуть усі гості! 

А ще варто пам’ятати що поляки ну дуже забавні гості (як і українці)… і поспівати польських пісень або й весільних коломийок на польській мові (й на українській також) буде феноменально доповнюючим жартом під супровід народних інструментів. Весело підтримують усі… ))) І різноманітні забави й конкурси пролітають "на УРА!".

6-6

7-7
Отже, якщо у Вас планується свято такого типу і Ви вже врахували тих кілька порад – то все повинно пройти, як то кажуть, на УРА!
Бажаю успіху! …і пам’ятайте 50% настрою свята залежить від настрою самих молодят!


P.S. ми не змогли втриматись щоб не зробити кілька фото на класному байку ;) тож в час танців ми знайшли хвильку часу ))) І от що з цього вийшло…

Читати 761 разів