"Зефір в шоколаді" (Нігерія + Україна).
Найнеординарніше весілля на якому ми були присутні, та забезпечували різноманітними святковими послугами, це було весіллячко української красуні Галинки та її коханого з Нігерії – Даммі. Cвято двох закоханих сердець – солодка парочка "Twiks"!


Що можу розказати про це весілля?! Багато цікавого…
1. На весіллі не змогли бути присутніми батьки,та родичі нареченого через відстань,і швидкий розвиток подій, а також візовий режим, зате було багато друзів з Нігерії (увага!) всі хлопці! Жодної дівчини! )))

 

12-12

 

2. Мовний бар’єр, який міг би зашкодити святкуванню не мав тут жодного місця. Адже молоді друзі уважно вивчали наш колорит весілля та наші гостинні традиції. Відповідно гарно пристосувались та підлаштувались, що не створювало жодного дискомфорту, а ні українським гостям, а ні зарубіжним.

3. Мамуся Галинки – п.Люба (теща для Даммі) та бабуся з дідусем дуже щиро вітали молоду пару. Я думаю що по словах новоспечений зять мабуть мало зрозумів, але від вітаючих линуло теплом, добротою та любов’ю. Його щиро зустрічали та приймали в нову українську родину!

Часом ми користувались російською мовою щоб іноземні гості (які її знають) змогли більш глибше почути зміст сказаного. 

Друзі Даммі виявились надто забавними. В час застілля звучала фонова музика, звісно ж на весільну тематику. Зарубіжні гості не змогли втриматись, і не дочекавшись останньої подачі із довгого першого застілля, почали танцювати. Цю хвилю вдало підхопили українські дівчата і свято почало набувати конкретних обертів. В залі стало жарко...
І ми всі гуртом пішли в танцювальний зал. Там відбувся перший танець молодят. Розпочались масові танцюльки…
Всі гості здружились… Фуршетний стіл з алкогольними напоями зробив свою справу – добряче підігрів атмосферу в залі. І, як то кажуть, пішла жара … )))  

13-13 А

Не обійшлось звичайно і без закордонної музики… А потім наші іноземні гості захотіли поспівати свої африканські пісні, ми були до цього готові…  також була можливість прокрутити трохи дискотечної музики, чим і скористалась молодь. Одним словом – свято вдалось! Танцювали і дорослі і малі… )))

20-20

 

19-19

 17-17 18-18

Добряче назабавлявшись, свято наближалось до завершення… Всі щасливі, веселі, задоволені… і ми задоволені, бо мали нагоду працювати для добрих і щирих людей…

Вже пройшов рік після весілля, а так ніби це було вчора...Це весілля на довго залишилося в памяті усіх присутніх. І самі молодята до сьогоднішньго дня памятають цей прекрасний день, і піднімають собі настрій дивлячись диск з свого весілля ...

P.S. до цього часу ми підтримуємо дружній зв'язок з цією сім’єю. У Галинки і Даммі вже є поповнення в сім’ї.

Читати 659 разів