Однією із наших дописувачів є Наталя Пищик (Мирошниченко), яка радо ділиться досвідом в ролі нареченої. Отже читайте - далі її стаття про освідчення.

Чому я вирішила написати саме про це - тому, що у мене часто запитують що і як ми організовували, де і яке купляли. Отже, вирішила поділитись власним досвідом, можливо комусь він стане у пригоді. Тема настправді наболіла, бо коли ми готувались до весілля, то "перелопатили всі інтернети" )) у пошуках користонї інформації, яку я спробую підсумувати і подати коротко і зрозуміло.

Думаю, що першим кроком (а вірніше нульовим), який би дав нареченій привід готуватись до весілля, є пропозиція її хлопця стати супутницею його життя (принаймні так відбувається у ідеальному варіанті). Так було і у нашому випадку. Андрій зробив мені пропозицію у найнеочікуваніший момент і це було надзвичайно приємно )) Вірніше, я чекала його пропозіції, як і усі дівчата, які зустрічаються з хлопцем кілька років (у нашому випадку це було 6 з половиною років), але не сподівалась, що це станеться саме у ту хвилину.

Ми гуляли в Стрийському парку, де повинні були зустріти племінницю Андрія, спеціально для неї купили Кіндер Сюрприз. Треба сказати, що ми з Андрієм називаємо Стрийський парк - Нашим парком, де є Наша лавочка, на якій ми проводили багато часу навіть ще до того, як почали зустрічатись ))

Наталя 4
Була зима і досить холодно, я вже почала нервувати, бо як виявилось племінниця не пішла гуляти. Діватись було нікуди, довелось гуляти самим і ми вирішили з'їсти придбаний для Софійки Кіндер (так, визнаю, що то було не дуже гарно з мого боку, але я теж люблю ці шоколадки ))) І... О люди, щоб ви могли подумати, у кіндері виявився гарненький перстень з діамантом )) і у цю саму мить Андрій став на одне коліно (як і належить) і запитав мене чи згідна я стати його дружиною... ))))) Це було настільки несподівано і приємно, що мені відняло дар мови, я і сміялась і плакала одночасно (ну така я вже людина, коли дуже щаслива - то буває плачу)) Звичайно ж я погодилась )))

 

Наталя 2 Наталя 3


Вже потім я дізналась, що ми з'їли не той кіндер, який призначався дитині, а підготовлений заздалегідь (але він був настільки майстерно завергутий у шоколад і обкладинку, що я й не здогадалась, що його відкривали і не одна шоколадка постраждала у процесі підготовки )))) 

В рюкзаку ще виявились квіти і шампанське з цукерками, яке ми успішно випили ))

Дома мене чекали квіти, вино. цукерки, арома свічки... Наталя 41Одним словом, все було на висоті.

 

Хоча, з того часу пройшов майже рік, захотілось про це згадати і розповісти як вступ до кількох наступних постів )
Цікаво? Слідкуйте за новинами - наступний буде про перші кроки у підготовці до весілля (визначення дяти, стилю весілля, вибір фотографа і бенкетного залу).

 

автор статті Наталя Пищик

Читати 542 разів