Підготовка до весілля (Епізод Восьмий - Передвесільні клопоти)))

Сьогоднішній пост включає всяку всячину, пов'язану з підготовкою до весілля і яка не увійшла у попередні ))

Думаю, що варто почати зі стилю весілля. Я вже згадувала у одному з попередніх постів, що останнім часом з'явилась тенденція оформлення весіль, наприклад у малиновому чи лимонному стилі. Що мається на увазі? Зараз поясню )

Це означає, що запррошення на весілля виготовляються з додаванням певного кольору, цебто малинового чи жовтого (лимонного), столи і весь банкетний зал теж прикрашені у цьому ж кольорі. Я не маю на увазі, що все буде завішане одним кольором, а що цей певний колір проглядається у всіх весільних деталях. Повірте, це виглядає чудово, святково і створює настрій )) Що тут ще варто додати, то це те, що якщо ви вирішили робити весілля у якомусь певному кольорі, не зайвим було б, щоб у образі нареченої теж був елемент цього кольору. Це може бути пояс на платті, елемент зачіски або принаймні малиновий чи лимонний букет. Така ж практика стосується і нареченого. У нього це може бути, бутонєрка, краватка і хустинка у піджаку. Повірте, це дуже гарно і стильно виглядає )) Шкода, що на момент нашого весілля ми про таке не знали ((Наталя 37А

 

Фото: Роман Пищик
Не зайвим буде сказати(думаю, ви вже таке бачили на весіллях), що дуже гарно виглядає коли дружки одягнуті в однаковий одяг, це їх одразу виділяє з поміж інших гостей, по цьому гості впізнають дружок ) Говорячи про теж малинове весілля, дружки можуть одягнутись у малинові плаття, а у дружб мали б бути малинові краватки і букетики - виглядає фантастично )) Прикро, що з нашими дружками так не вийшло (( хоча я і намагалась так організувати.

Наступним питанням на сьогодні будуть весіліні запрошення. Трохи похвалюсь - ми свої запрошення робили самі )) дома такі як хотіли. Звичайно це все не обійшлось без допомоги старших дружки і дружби )) Дякую вам Оля і Олег )) Чому самі? Признаюсь чесно, дуже вже мені хотілось спробувати зробити щось таке своїми руками )) та й гостям було приємно ) Ми наперед гуглили приклади запрошень, вибирали які нам до вподоби, потім з обраних визначали, які реально зробити в домашніх умовах )) Андрій спочатку до цього ставився скептично, можна сказати, йшов мені на поступки, бо не вірив, що з того щось гарне вийде. Але змушений був визнати, що результат був класний )) Ось невеличке відео процесу виготовлення наших запрошень ))

http://www.youtube.com/watch?v=s6kxcx_P-_o


Вийшло досить весело ))
Знаю, що не у вісх людей є на це час (хоча ми своїї запрошення в чотирьох зробили за одну ніч))) А можливо, у когось до такої роботи руки і серце не лежить, тай, скажу вам по правді, для їх виготовлення потрібно придбати чимало матеріалу і спеціальних інструментів (це ми теж робили ))). Так ось, щоб не починати таку марудну роботу, але щоб запрошення були все ж таки ручної роботи, раджу вам звернутись до спеціаліста, він вам і порадить як краще і зробить чудові запрошення, не пошкодуте )) Додатково, ви зекономите свій час і нерви ))

 

Далі мова йтиме про обручки, вірніше про практичну сторону їх вибору. Знаю - знаю, що всім хочеться, щоб обручка була гарною і привертала до себе увагу, тим більше зараз, коли в ювелірних магазинах таке різноманіття цих прикрас )) Ну і це, однозначно, справа смаку і грошей. Ми теж хотіли придбати не звичайні обручки, а комбіновані з білого і жовтого золота, з різними виробами на них. Скажу вам чесно, що всі розмови про те, що мовляв якщо у вас комбінована і закручена обручка, то і життя буде таким, це все жахливі забобони, які люди самі собі створюють (( Ми, на щастя, не забобонні )) і при виборі обручок вже майже купили такі як ми шукали і нам були до вподоби. Але... але порадившись з людьми які носять свої обручки вже кілька років і подивившись на них, ми змінили свою думку. Подумайте, обручка - це річ, яку ви носитимете протягом усього життя, а золото - дуже гнучкий матеріал, тобто на ньому видно усі царапинки (якщо придивитись збизька). А тепер уявіть, що ви купили обручку з різними викрутасами і за кілька років ще наставили своїх + у маленькі рівчачки дуже швидко набивається порох (ви ще не встигнете вийти з магазину, а він вже там(() То як в результаті виглядатиме така річ на руці? Скажімо, не надто естетично (( Саме тому ми, та й більшість людей, схились до класичних обручок, що вам з великим задоволенням раджу зробити ))

Наталя 37

Фото: Вадим Лоза
У цьому ж пості хотіла б додати декілька слів про подання заяви у РАКСі. Згадати про це мені допомогли мої читачі, які нещодавно мали справу з такою процедурою )) Так от, перед тим як подавати заяву, вам необхідно заплатити державні мита та збори у банку. Реквізити на які саме рахунки і скільки сплачувати потрібно брати у РАКСі (не буду зараз писати їх, оскільки вони міняються час від часу) і вже з оплаченими квитанціями повернутись ще раз у РАКС щоб подати власне заяву. З собою потрібно мати паспорт, а на саму церемонію: паспорт, шампанське, 1 бокал (візьміть з собою більше, щоб після того як ви розпишетесь ваші гості не пили шампанське з одноразових стаканчиків)) це не гарно ))), рушник і не забудьте свідків ))

Як влучно зауважила одна з моїх читачок )) тут варто розповісти про кортеж для молодих. Так, вам треба про це подбати заздалегідь, якщо ви хочете їздити у гарних машинах. Звичайно, можна попросити у знайомих, щоб вас возили у цей день, але якщо ви хочете їздити у однакових машинах (маю на увазі наречена і наречений), то вам потрібно буде їх брати на прокат. Існують агенства (зокрема у Львові), які здають машини спеціально для весіль. Ми свої машини брали на прокат, і зізнаюсь чесно, я спочатку хотіла їздити у чорній машині і ніхто не міг мене переконати, аж поки я не побачила цей біленький крайслер ))) тут вже були зайвими всі аргументи )) Машини у нас були комфортні та доставляли нас у потрібні місця вчасно. Доречі, власники машин, забезпечують і прикраси для них, вам тільки потрібно вибрати з каталогу, що саме вам до вподоби ))

Наталя 38

Фото: Вадим Лоза

Наталя 39

Фото: Вадим Лоза
Одним з предметів суперечок між нареченими може стати перший танець, оскільки наречена, зазвичай хоче, щоб він виглядав ефектно, а наречений ставиться до цього з прохолодою )) Чесно кажучи, нареченому просто не хочеться ходити на уроки танцю ) Так от готуючись до весілля вам бажано заздалегідь визначитись чи буде у вас постановочний танець чи ні, а також обрати музичну композицію під яку ви б хотіли його танцювати. Ми, для прикладу, обрали мелодію до фільму "Амелі" (я вже про це згадувала в одному з попередніх постів) і вирішили не ускладнювати собі життя постановочним танцем ) У цей день і без того вистачає турбот і переживань, а тут ще й "маленька вистава" )) Ми вирішили бути у цю мить самими собою )) Якщо ж ви схиляєтесь до постановки, то відведіть для цього достатньо часу, щоб все було на висоті ))

Ще один нюанс, про який часто забувають молоді у передвесільних клопотах: коли ви замовляєте пригощання гостям, не забудьте про таких людей, як музиканти, тамада, фотограф, оператор, водій (який привіз наприклад ваших родичів і очікує на них), адже вони теж люди і мають повне право сказати, що йдуть на обідню перерву )) тоді коли ви того не хочете. Думаю, ви б теж не хотіли працювати 12-ти годинний робочий день без обіду ) Нажаль і таке трапляється на наших вессіллях ((

О, зовсім забула про оператора і відео зйомку ) Забула, тому що ми вирішили обійтись без нього ) Чому? А згадайте скільки раз (маю на увазі уже одружених людей) ви дивились відео після весілля? Скоріше за все один, або два ) Чомусь молодим та гостям не дуже хочеться дивисить на себе після весілля, а ще враховуючи що це 3-ох годинний репортаж (( Багато хто з людей взагалі його до кінця ні разу не додивився (( Звичайно, можна замовляти відеооператора, який професійно змонтує півгоддиний ролик з найяскравіших моментів весілля, але ви маєте знати, що такі оператори беруть навіть дуже не дешево, хоча і роблять свою роботу на відмінно. Виходячи з цього ми відмовились від опоратора та відео )) Щоправда знімали маленькі відео важливих моментів, але ще їх не змонтували ((

І останній пункт обговорення: Що потрібно мати при собі молодій парі в день весілля ))
Преш за все це обручки і все, що вам знадобиться у церкві (рушник, свічки, віночки, хустина). Пам'ятайте про гроші )) вони вам стануть у пригоді )) У машину, в якій ви будете їздити покладіть водичку (кілька маденьких пляшечок) і, наприклад, снікерси, або банани, бо їсти вам до весільної забави захочеться однозначно )) Не забудьте про сухі і вологі серветки і голку з ниткою (всяке трапляється), а ще мозольні пластирі і таблетки від болю (раптом голова заболить чи зуб((). Нареченій у своїй сумочці чи сумочці дружки потрібно мати пудру, матуючі серветки, помаду, або блиск для губ і дзеркальце ))Наталя 40

 

Фото: Вадим Лоза

Все, тема підготовки до весілля закінчена )) Звичайно, вона не вичерпана, бо ще можна багато чого дописати і сперечатись з приводу кожної підтеми ) Кожен влаштовує так як це йому до вподоби. Мої пости - не універсальна панацея, але, думаю, що вони стануть людям у пригоді. Знаю, що вже дехто користується моїми порадами, це приємно )) Саме для цього я і веду блог )) З радістю відповім на усі ваші питання, звертайтесь ))

Дякую усім моїм читачам, залишайтесь зі мною ))

Усім гарного настрою )) і чекайте наступний пост про Медовий тиджень ))

 

автор статті Наталя Пищик

Читати 753 разів