Міжнародне весілля байкерів!
Організовувалось весілля у Львові нареченого з Польщі – байкера та нареченої красуні українки з Києва.

"Зефір в шоколаді" (Нігерія + Україна).
Найнеординарніше весілля на якому ми були присутні, та забезпечували різноманітними святковими послугами, це було весіллячко української красуні Галинки та її коханого з Нігерії – Даммі. Cвято двох закоханих сердець – солодка парочка "Twiks"!

Однією із наших дописувачів є Наталя Пищик (Мирошниченко), яка радо ділиться досвідом в ролі нареченої. Отже читайте - далі її стаття про освідчення.

Чому я вирішила написати саме про це - тому, що у мене часто запитують що і як ми організовували, де і яке купляли. Отже, вирішила поділитись власним досвідом, можливо комусь він стане у пригоді. Тема настправді наболіла, бо коли ми готувались до весілля, то "перелопатили всі інтернети" )) у пошуках користонї інформації, яку я спробую підсумувати і подати коротко і зрозуміло.

І знову для Вас пише Наталя Пищик.


Знову привіт )

Сьогодні продовження теми підготовки до весілля, розкажу про Визначення дати, стилю весілля та вибір фотографа. Так, знаю, що обіцяла ще і про вибір банкетного залу, але це вже більш організаційне питання, яке я розкрию у наступному пості )

Підготовка до весілля (епізод третій - Вибір банкетного залу, Музикантів та Тамади)

Отже, продовжимо тему підготовки до весілля. Сьогодні розкажу про вибір банкетного залу, про те як обрати музикантів і чи потрібна Тамада на весіллі.

Підготовка до весілля (епізод Четвертий - Вибір одягу Наречених)

Сьогодні поговоримо про вибір одягу нареченим ))

Поділюсь своїми відчуттями навколо цієї теми, бо тут поради давати марно - у кожного свій смак ))
Скажу вам зразу - я вибрала весільне плаття за один день )) так, саме так )) сама собі дивуюсь. І перед тим не дивилась ніяких варіантів в Інтернеті - просто пішла і вибрала )) Щоб ви зрозуміли чому я так на цьому наголошую, то забігаючи наперед скажу, що Андрій вибрав костюм десь на третій раз ))

Підготовка до весілля (епізод П'ятий - Вінчання в церкві та реєстрація шлюбу у РАКСі)

Нарешті розповім вам про аспекти вінчання у церкві та офійну реєстарцію шлюбу.

Спочатку мова йтиме про реєстрацію у РАКСі)) (смішна назва) Тут існує усім відома процедура подання документів і заяви за місяць до бажаної дати одруження.

Підготовка до весілля (епізод Шостий - Весільне меню)

Я продовжу тему підготовки до весілля, сьогодні мова піде про весільне меню. Власне про меню не в тому сенсі що замовляти, а що ні, бо це справа особистого смаку (вірніше смаку наречених))), а в тому значенні скільки варто замовляти )

Підготовка до весілля (Епізод Сьомий - День Весілля)

Нарешті прийшов час розповісти безпосередньо про день весілля і те як його планувати ))

Звичайно ж складати плани на цей день потрібно виходячи з того скільки і які саме події ви хочете охопити. Маю на увазі чи ви хочете і вінчатись у церкві і розписуватись у РАКСі у цей же день, чи ви виділяєте час на фотосесію і скільки часу ви хочете відвести для банкету. Думаю варто все розписати по пунктах, щоб було зрозуміло і структуровано ))

Підготовка до весілля (Епізод Восьмий - Передвесільні клопоти)))

Сьогоднішній пост включає всяку всячину, пов'язану з підготовкою до весілля і яка не увійшла у попередні ))

Думаю, що варто почати зі стилю весілля. Я вже згадувала у одному з попередніх постів, що останнім часом з'явилась тенденція оформлення весіль, наприклад у малиновому чи лимонному стилі. Що мається на увазі? Зараз поясню )