Важкий дим (переважно використовується для першого танцю молодят) створює ефект танцю двох закоханих людей – щасливих до небес – танцюючих на хмаринках. Також дим можна підсвітити прожекторами і тоді так звані «хмаринки» стануть кольоровими.

Конфеті (буває різних форм, величин, кольорів, фігур і т.д. …). Конфеті, що вилітає під великим тиском повітря забезпечить Вам не тільки оформлення першого танцю молодят (сімейного танцю ювеляра з дружиною), а й буде хорошим і вдалим доповненням до емоційних моментів: «Многая літа!», родинний танець, вітання близьких…

Бульбашки (використовується виключно оригінальна заправкав потужній бульмашині) стане веселим доповненням до будь-якого свята. Окрім цього забезпечить незабутні враження дітям, які присутні на весіллі… і в час дитячого танцю «Каченята». А також, якщо Ви святкуєте дитяче свто (наприклад день народження дитини) дана послуга стане невід’ємним атрибутом!

Холодні вогні (фонтани) також бувають різної величини, висоти, потужності і відповідно ціни. Вони можуть мати від пів метра і до … Все залежить від площі (висоти і дозволеності) приміщення.

Однозначно що вогонь – це символ очищення. Бенгальські вогні завжди асоціюються із святом. Отже, фонтани холодних вогнів – це те, що повинно доповнити кульмінаційний момент (найцікавіший момент!).

Яка повинна бути їх кількість, розстановка і т. д. ...?). З досвіду, можу відповісти! Чим більше – тим краще! Не бажано розставляти їх по колу, щоб не зачіпити платтям, або ж коло робити великого розміру.

Пряма трансляція на екран проектора «Весілля онлайн!».

Якщо у Вас досить велике весілля або ж пишний зал – доцільно скористатись такою послугою як «Весілля онлайн!».

Протягом всього свята на екран проектора транслюється відеоматеріал.

Вас вітають найближчі та найдорожчі люди, надсилають на Вашу адресу слова, можливо, яких ви чекали все своє життя і за цим моментом зможуть спостерігати ВСІ Ваші гості, адже нічого не заважатиме їм це побачити на великому екрані. Нехай цінні та радісні хвилини запам’ятаються усім і тоді Ваше свято точно стане найкращим!